Nakupování na oholse.cz

proč nakupovat na oholse.cz

 

on-line obchod umístěný na internetové adrese http://www.oholse.cz provozovaný

společností Nototo s.r.o., IČ: 04764781, se sídlem K Lůžku 459, Dolní Jirčany, 252 44 Psáry, společností zapsanou v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 253285 

 

 

Upozornění na neoriginální žiletky Gillette v České republice, 11.10.2013:

Byli jsme v poslední době vícekrát kontaktováni s nabídkou dodávek žiletek Gillette za velmi (až nepravděpodobně) nízké ceny. V jednom případě přišla nabídka z České republiky a týkala se velkého množství žiletek Gillette Fusion 4ks a Gillette Fusion Power 4ks, v dalším případě přišla nabídka ze zahraničí a týkala se omezeného sortimentu žiletek Gillette (Fusion, Fusion Power, Venus, Mach3, Mach3 Turbo). Všechny tyto nabídky samozřejmě odmítáme a odebíráme pouze originální produkty od dodavatelů, kteří nám zaručují původ a originalitu těchto produktů.

Je pravděpodobné, že tyto nabídky žiletek pochybného původu a pochybné kvality (padělky) byly v České republice nabídnuty vícero prodejcům a je možné, že někteří takové nabídky přijali. Důrazně upozorňujeme, že je v České republice stále nabízeno velké množství padělaných a neoriginálních holicích hlavice zejména značky Gillette - ačkoliv taková nabídka vypadá na první pohled výhodně (nízká cena), nakonec se velmi prodraží - žiletky mají mnohonásobně nižší životnost, břity reznou, zvlhčovací pásky odpadávají apod. Nakupujte pouze na oholse.cz, nakupujte pouze originály!

 

 

Úvodní slovo k oholse.cz, 12.01.2012:

První myšlenka internetového obchodu s holicími potřebami spadá již do roku 2006. Od té doby uběhlo mnoho času, kdy probíhalo vymýšlení koncepce, vyjednávání s dodavateli, řešení logistických problémů, ale i samotné testování a vylepšování internetového obchodu. Konečně pak v roce 2010 byl zahájen ostrý provoz internetového obchodu oholse.cz. Začátky nebyly jednoduché - i přes důkladnou přípravu se objevily problémy technického rázu i potíže se zásobováním. Všechny tyto potíže se však podařilo zdárně překonat a jsem nesmírně rád, že dnes mohu tvrdit, že internetový obchod

Rád bych poděkoval všem našim zákazníkům za důvěru, kterou nám svým nákupem na oholse.cz vložili a ujistil je tímto, že si toho nesmírně vážím a budu internetový obchod oholse.cz provozovat i nadále tak, aby výsledkem byla vždy plná spokojenost zákazníka.

 

 

Spokojenost našeho zákazníka je hlavním cílem internetového obchodu oholse.cz. Abychom toho dosáhli, dodržujeme tato základní pravidla:

 

 V zájmu důvěryhodnosti a transparentnosti zde uvádíme odkaz na výpis z obchodního rejstříku provozovatele, společnosti Nototo s.r.o. - https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-firma.vysledky?subjektId=923004&typ=PLATNY Provozovatelem je právnická osoba - společnost Nototo s.r.o., IČ: 04764781, se sídlem K Lůžku 459, Dolní Jirčany, 252 44 Psáry, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 253285.